Manewry pijanego karateki. Policja apeluje: może ktoś rozpoznaje tego mistrza?

Opublikowany 2017-10-05 13:08:00
Wybierz jakość filmu: 240 480
  • autor: Anonim
686

Dobrze się złożyło, że agresor był kompletnie nieudolny, a talentu do sportu nie miał za grosz. Bo zniszczył tylko trzy słupki oświetleniowe, a mógł dużo więcej. Policja szuka "mistrza karate", który będzie miał do oddania miastu około 2,5 tysiąca złotych.

Znakomity materiał!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.