Lubisz jajecznicę?

Opublikowany 2010-03-04 19:57:08
Wybierz jakość filmu: 240
Regit
1204
Takiej chyba nie...

Komentarze (3)


 • gbacik
  2010-03-07 18:12:46
  on chyba nie
 • lovetobe
  2010-03-05 21:34:52
  Drodzy przyjaciele; My name is Georgina Martins good looking dziewczyna 23yrs, pokorny i piękny opiekuńcze jeden Ja was wybrałem między innymi tutaj, proszę i będzie jak ty mi dać czas, aby wyrazić moje uczucia do ciebie, kontaktując się do mnie przez mój adres poczty elektronicznej ([email protected]), więc nie mogę powiedzieć więcej o mnie i moje zdjęcie. Georgina ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Dear friend; My name is Georgina martins a good looking girl of 23yrs,humble and lovely caring one i chose you among others here please i will like you to give me time to express my inner feelings towards you by contacting me through my mail address ([email protected]) so i can tell you more about me and my picture. Georgina
 • donmichal
  2010-03-04 21:27:57
  Mistrzowski tytuł ;)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.