Katastrofa śmigłowca podczas akcji gaszenia reaktora w Czarnobylu

Opublikowany 2009-06-15 17:48:26
Wybierz jakość filmu: 240
jareczekkk
1106
Katastrofa śmigłowca podczas akcji gaszenia reaktora w Czarnobylu

Komentarze (2)


  • adam
    2014-09-25 16:43:35
    ja w to nie wieże ze twuj tata to gasił a katastrofa helikoptera była dlatego ze to co sie kręci zachaczyło o drzwig a załoga od razu zgineła bo helikopter sie obrucił a załoga spadła na kark już rozumiesz
  • czekal
    2010-07-21 16:48:03
    moj tato gasil czernobyl

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.