Językowe Vademecum Podróżnika cz 1 - audio kurs

Opublikowany 2011-11-12 22:04:01
Wybierz jakość filmu: 240
epartnerzy
477
POBIERZ Pełną Wersję Kursu Audio na MP3: http://epartnerzy.com/audiobooki/jezykowe_vademecum_podroznika_cz_1_p11202.xml Językowe Vademecum Podróżnika część 1 - Angielski, Francuski, Włoski Słuchaj i rozmawiaj po angielsku, francusku, włosku, hiszpańsku, niemiecku i rosyjsku. Praktyczny kurs dla tych, którzy wyjeżdżają za granicę. Kurs uczy najbardziej przydatnych zwrotów w podróży, potrzebnych na lotnisku, w hotelu, restauracji itp. Kurs ułatwia dogadanie się i załatwienie najbardziej podstawowych spraw za granicą. Dodatkowo w książeczce PDF znajdują się praktyczne informacje dotyczące wymowy, alfabetu, form grzecznościowych czy zasad posługiwania sie językiem. Uwaga! Nowość! Kurs dostępny jest również w wersji iPod. Poziom: podstawowy W zestawie: Pliki do pobrania spakowane: pliki mp3 (31 MB, 63 min) + plik PDF z tekstem kursu (22 str.) + Instrukcja korzystania z kursu na mp3 W części 1: Angielski „A Traveller’s Vademecum” Francuski „I’ABC du voyage” Włoski „Parole in viaggio” Tematyka: 1. Podstawowe zwroty 2. Witanie się i żegnanie 3. W podróży 4. Na lotnisku 5. W hotelu 6. Zamawianie jedzenia 7. Problemy na wakacjach 8. Przydatne słowa: Podstawowe dane / Dni tygodnia / Określania czasu / Określenia miejsca i kierunku / Liczebniki

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.