Dzwiek elektrycznego samochodu

Opublikowany 2012-05-07 21:52:36
Wybierz jakość filmu: 240 480
WiXa
17972
Trzeba go skomponowac

Komentarze (1)


  • Robso
    2012-12-17 05:57:21
    Mnie się właśnie podobają, bo one są bardzo ciche:) Człowiek przynajmniej w przyszłości za oszczędzi na wygłuszaniu. Swoje trzy dotychczasowe wozy musiałem wygłuszać. Dwa pierwsze samodzielnie, ten obecny oddałem do serwisu SztukaWyciszania.pl ( dla zainteresowanych: www.sztukawyciszania.pl )dzięki czemu jest wygłuszony perfekcyjnie. W końcu taka cisza o jaką mi chodziło :)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.