Dimash Kudaibergen Unforgetabble day

Opublikowany 2019-02-13 20:02:37
Wybierz jakość filmu: 240 480 720
Dimash Fan Polska
88
To już 10 epizod Chińskiego Show Jestem Piosenkarzem,dnia 25 marca 2017 r. Dimash w tym odcinku zaprezentował utwór do którego skąponował muzykę . To kolejny dowód na to ,że Dimash jest niesamowity !
Jesteś pod wrażeniem? Zapraszamy zostań z Dimash'em i nami jego jego Polskimi fanami na dłużej.
Grupa Polskich Fanów"Bastau" Dimash na Facebook.
https://m.facebook.com/groups/120599975171834?ref=bookmarks

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.