Dimash Kudaibergen Ali by myself

Opublikowany 2019-02-01 21:06:37
Wybierz jakość filmu: 240
Dimash Fan Polska
115
W 9 odcinku Singer Dimash zaprezentował przepiękną Balladę noszącą tytuł All by self .ballada skomponowana przez Erica Carmena w 1975 roku[1]. Fragment muzyki pochodzi z II Koncertu fortepianowego c-moll, op. 18 rosyjskiego kompozytora Siergieja Rachmaninowa[2]. Kompozycja w oryginale ukazała się na wydanym nakładem Arista Records albumie zatytułowany Eric Carmen. Utwór był wielokrotnie interpretowany przez takich wykonawców jak: Céline Dion, Frank Sinatra, Tom Jones, Sheryl Crow, Hank Williams, Jr. czy Babes in Toyland.

Jesteś pod wrażeniem? Zapraszamy zostań z Dimash'em i nami jego jego Polskimi fanami na dłużej.
Grupa Polskich Fanów"Bastau" Dimash na Facebook.
https://m.facebook.com/groups/120599975171834?ref=bookmarks

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.