7 UCZUĆ - oficjalny zwiastun komedii Marka Koterskiego

Opublikowany 2018-10-13 13:49:52
Wybierz jakość filmu: 240 480 720 1080
  • autor: Anonim
452

Komentarze (1)


  • Martynka23
    2019-02-21 21:09:20
    Ten film jest najlepszy, Bardzo mocno go polecam. Podobał mi się jak mało co a jeszcze bardziej ze względu na to ile go szukałam :P A właśnie, może komuś przyda się link STREFA-FILMU.PL Proszę bardzo :D

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.