10 przywódców zabitych przez USA

Opublikowany 2018-01-02 14:30:33
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
348

Stany Zjednoczone to kraj, który lubi angażować się w konflikty po drugiej stronie globu. Powody są różne, od kwestii ideologicznych po czysto biznesowe. Mocarne ramię wujka Sama może jednak dosięgnąć kadego, przekonało się o tym tych 10 światowych przywódców. Przynajmniej na to wskazują dowody.

Tagi: #usa #TOP 10

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.