10 największych wpadek podczas robienia selfie

Opublikowany 2017-12-18 14:18:44
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
526

Czy możemy powiedzieć, że robienie selfie to sztuka? Z całą pewnością, jeśli założymy o ilu rzeczach musimy pamiętać, szczególnie przed opublikowaniem zdjęcia w internecie. Jeśli nie chcecie stać się obiektem kompromitacji, lepiej nie bierzcie przykładu z dzisiejszych bohaterów. Zapraszam Was na listę 10 największych wpadek podczas robienia selfie.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.