10 ciekawych gadżetów, które zrobią z was iluzjonistów

Opublikowany 2017-12-05 14:21:41
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
393

Od miecza, który możecie połknąć nawet jeśli jesteście już najedzeni, po drukarkę do pieniędzy, dzięki której każdą białą kartkę przekształcicie w banknot. W dzisiejszym odcinku zapraszam Was na niezwykłą listę 10 gadżetów, które zrobią z Was iluzjonistów. Y, proszę, nie dislajkuj tego filmu.

Jeśli któraś z dzisiejszych pozycji by was zainteresowała, link do produktu znajdziecie w opisie pod tym filmem. Tymczasem lecimy niczym David Copperfield ze sceny.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.